Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
22 posty 1980 komentarzy

Oświat

Oświat - Rozum drogowskazem Praca chlebem Prawda orężem

REFORMA czy PRZEBUDOWA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rzeczą oczywistą jest, że o ile reform mieliśmy wiele a obecny stan jest niezadawalający, to koniecznym staje się gruntowna przebudowa struktur polskiego państwa w niemal wszystkich dziedzinach życia społecznego, gospodarczego i politycznego.

 Na pierwszy ogień niech idzie nasza edukacja.

Ponieważ także tu na Neon24 pojawiały się krytyczne głosy na temat obecnego sytemu kształcenia, mam nadzieję, że temat ten znajdzie oddźwięk w społeczności neonowej, jako, że wszyscy mamy za sobą lata spędzone w szkolnych ławach, a ponieważ publikuje tu wiele osób dobrego pióra, jasnej myśli i zdecydowanych poglądach, więc liczę na rozwiniecie tematu, różnorakie oceny i sugestie co do obecnego stanu rzeczy i koniecznych przemian.
Całość tekstu, ponieważ można tam także umieszczać filmy, na stronie wordpress.com pod linkiem podanym na dole.
Pierwsza część to:
  Edukacja.
Zapraszam interesowanych tym tematem na.

KOMENTARZE

 • Jesteś pan jest obłudny Oświat że aż strach.
  dlatego *1

  Dlaczego zgodnie z prawdą nie powie pan że obecny system oświaty jest stanem od którego nie ma odwrotu.Przynajmniej nie "drogą pokojową".
  Aktualny system zwany "bolońskim" jest tym samym co przynależność do NATO czy uzależnienie od dolara.To tryumf amerykańskiej dominacji dlatego żadnych zmian systemu nie będzie.Oczywiście jeśli nie liczyć drobnej kosmetyki mającej stworzyć pozory "rewolucji" czy też "dobrej zmiany"
  Deklaracje bolońską podpisywało się jak akt kapitulacji więc tera morda w kubeł https://pl.wikipedia.org/wiki/Proces_bolo%C5%84ski
 • @ikulalibal 14:10:49
  :))) Wszystko w temacie . Salut .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031